Apartament 2+1 per shitje, Rruga 5 Maj, Tirane.

 • 850€/m2
Featured Shitet
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania.

Overview

Property ID: HZ42380
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 103.68
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 103.68 m2. Ka 1 ballkon dhe 2 tualete. Kati 4. Pallati i ri drejt perfundimit.

 • Address Rruga 5 Maji, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42380
 • Price: 850€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj