Per qera, Vile me pamje panoramike te Liqenit, Tirane!

 • 3,200€/muaj
Rruga e Ullishtes, Tiranë, Albania
Qera
Per qera, Vile me pamje panoramike te Liqenit, Tirane!
Rruga e Ullishtes, Tiranë, Albania
 • 3,200€/muaj

Description

Vila ndodhet ne Kodren e Ullishteve te Tiranes mes gjelberimit dhe ajrit te paster. Eshte e organizuar ne 4 kate te shfrytezueshme me siperfaqe toke 760 m² te gjelberuar rreth e rrotull. 

Ne total ka 4 dhoma gjumi, 5 tualete, 1 dhome pritje, 1 biblioteke/zyre, kuzhine me ambjent ngrenie dhe 1 dhome ‘playground’ me dalje ne verande.

Siperfaqja totale e ndertimit eshte 667 m². Te gjitha katet kane sistem qendror ngrohje-ftohje te linjes Samsung.

Jepet per banim ose biznes.

 • Address Rruga e Ullishteve, siper Liqenit te Thate, Tirane!
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46930
 • Price: 3,200€/muaj
 • Land Area: 760 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 5
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Qera

Features

Overview

Property ID: HZ46930
 • Villa
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 5
 • Bathrooms
 • 667
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla