Super vile per shitje, Rezidenca Akacia Hills, Tirane.

 • 1,100,000€
Okazion Shitet
Rruga Akacia, Mjull-Bathore, Albania.
Okazion Shitet

Super vile per shitje, Rezidenca Akacia Hills, Tirane.

Rruga Akacia, Mjull-Bathore, Albania.
 • 1,100,000€

Description

Shitet vile 3 kate kane siperfaqe nga 157 m2 dhe kati fundit ka siperfaqe 120 m2. Vila organizohet ne: Kati i pare dy ambjente living room, ambjent ngrenie, ambjent gatimi me vete, dhe nje studio qe mund te behet dhe dhome gjumi dhe nje tualet dite pa dush, 4 tualetet te tjerat jane me dush. Kati i dyte tre dhoma gjumi, njera dhime gjumi e madhe me tualet dhe dy dhomat e tjera me nje tualet te perbashket, veranda qe perfshin dy dhoma eshte shume e madhe , ballkon te dhoma tjeter dhe depo.Kati i trete: dhome gjumi e madhe , dhome garderobe, tualet i madh full dhe ballkon. Tre kate jane me ngrohje ne dysheme. Dritaret jane triplex ku i jashtmi eshte me mbrojtje nga rrezet e djellit dhe te gjitha dritaret jane me grila. Dyert dru masiv dhe shkallet gjithashtu. Oborri rreth 600 m2 siperfaqe neto dhe 750 m2 bashke me ambjentet e perbashketa. Oborri i rethuar me kolona mermeri dhe me kangjella, gkithashtu ka sistem ujitje automatik. Ka dhe nje barbique te mbuluar me cati. Te kati i dites dy veranda nga te dy krahet. Catia e bere e re dhe eshte dopio cati

 • Address Rruga Akacia, Mjull-Bathore, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44370
 • Price: 1,100,000€
 • Land Area: 720 m2
 • Bedrooms: 5
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 5
 • Garages: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj