Vile me pishine per shitje, ne Farke, Tirane.

 • 850,000€
Farkë, Albania.
 • Villa
 • Property Type
 • 440
 • m2
Shitet

Vile me pishine per shitje, ne Farke, Tirane.

Farkë, Albania.
 • 850,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 440 m2 dhe siperfaqe trualli 817 m2. Pjese e nje kompleski.

 • Address Farkë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ53250
 • Price: 850,000€
 • Land Area: 817 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj