Shitet papafingo, Dhermi.

 • 450,000€
Dhërmi, Albania
Per Shitje
Shitet papafingo, Dhermi.
Dhërmi, Albania
 • 450,000€

Description

Shitet papafingo me siperfaqe 250 m2 dhe siperfaqe verande 250 m2. Ka 4 dhoma gjumi, kuzhine me vete dhe 2 banjo. Ka pamje nga deti.

 • Address Dhërmi, Albania

Details

 • Property ID: HZ36084
 • Price: 450,000€
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ36084
 • Apartment
 • Property Type
 • 250
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj