Shtepi private ne shitje ne Spitalle, Durres

 • 99,000€
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
Per Shitje
Shtepi private ne shitje ne Spitalle, Durres
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • 99,000€

Description

Shitet shtepi private 2-kateshe me siperfaqe trualli 265 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi 195 m2. Kati 1 ka siperfaqe – 65 m2 dhe kati 2 -130 m2.

 • Address Spitalle, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42633
 • Price: 99,000€
 • Land Area: 265 m2
 • Bedrooms: 2
 • Property Type: Shtepi Private
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ42633
 • Shtepi Private
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 195
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka