Shtepi 2 kate per shitje, Shkozet Durres

 • 100,000€
Rruga Bajram Tusha, Durrës, Albania
New Construction Per Shitje
Shtepi 2 kate per shitje, Shkozet Durres
Rruga Bajram Tusha, Durrës, Albania
 • 100,000€

Description

Shitet shtepi private 2 kate me siperfaqe ndertimi 123 m2 per kat dhe siperfaqe trualli 380 m2.
Secili kat eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome pritje – kuzhine ne ambjent te perbashket dhe 2 tualete.
Me cilesi shume te mire ndertimi dhe sistem kaldajash.
Me shkalle te bredshme. Me certifikate pronesie.

 • Address Shkozet, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39793
 • Price: 100,000€
 • Land Area: 380 m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Shtepi Private
 • Property Status: New Construction, Per Shitje

Overview

Property ID: HZ39793
 • Shtepi Private
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 246
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka