PER QIRA 3+1 TE BLLOKU I VILAVE SELITE, TIRANE

 • 600€/muaj
Okazion Qera
Selitë, Tirana, Tirana, Albania
Okazion Qera
PER QIRA 3+1 TE BLLOKU I VILAVE SELITE, TIRANE
Selitë, Tirana, Tirana, Albania
 • 600€/muaj

Description

Jepet me qera kati i pare i nje vile shume te bukur me siperfaqe 160 m2.

I organizuar 3 dhoma gjumi, sallon dhe tualet. Me kondicioner ne cdo ambient dhe oxhak ne sallonin e ndenjies.
Vila ka ambient me kopesht te gjelberuar dhe vend parkimi per 2 makina.
Hapje dhe mbyllje e deres se parkimit me telekomande.

 • Address Blloku i Vilave, Selite
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42636
 • Price: 600€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Qera

Features

Overview

Property ID: HZ42636
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 160
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla