Shitet vile 2 kateshe e paperfunduar prane tregut industrial Durres

 • 115,000€
Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
New Construction Per Shitje
Shitet vile 2 kateshe e paperfunduar prane tregut industrial Durres
Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • 115,000€

Description

Vila ka siperfaqe trualli 354 m2 dhe siperfaqe ndertimi 160 m2 per kat. Mundesi organizimi ne 3+2 sipas deshires.

Vila ndodhet ne nje nga lagjet me te mira te zones, familjare dhe te qete. Lagja eshte e mirembajtur dhe bashkepunuese.

Vila ka investim te konsiderueshem ne cilesi ndertimi.
Me certifikate pronesie.

 • Address Prane tregut industrial, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43858
 • Price: 115,000€
 • Land Area: 354 m2
 • Property Type: Shtepi Private, Villa
 • Property Status: New Construction, Per Shitje

Overview

Property ID: HZ43858
 • Shtepi Private, Villa
 • Property Type
 • 320
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka