Apartamente per shitje 2+1 dhe 3+1, Vollga Durres

 • 850€/m2
Rruga Mbreteresha Teuta 18, Durrës, Albania
New Construction Per Shitje
Apartamente per shitje 2+1 dhe 3+1, Vollga Durres
Rruga Mbreteresha Teuta 18, Durrës, Albania
 • 850€/m2

Description

Shiten 12 apartamente 2+1 dhe 3+1 me siperfaqe 80m2 – 135 m2, ne kate te ndryshme. Apartamentet jane me pamje nga deti dhe vila zogut e kane ndricim natyral gjate gjithe dites. Pallat i ri dhe shume cilesor ne ndertim.

 • Address Vollga, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43883
 • Price: 850€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: New Construction, Per Shitje

Overview

Property ID: HZ43883
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka