Shitet toke 14’000 m2 buze autostrades Durres-Tirane.

 • 59€/m2
Autostrada Durrës-Tiranë km 5 Durres, 2001, Albania
Per Shitje
Shitet toke 14’000 m2 buze autostrades Durres-Tirane.
Autostrada Durrës-Tiranë km 5 Durres, 2001, Albania
 • 59€/m2

Description

Toka ka gjeresi 53 m ne pjesen ballore, 60 m ne pjesen mbrapa dhe gjatesi 150 m. Ndodhet ne zone industriale me biznese te medha e prestigjoze. E pershtatshme per biznes, showroom-e te ndryshme, magazine, kapanon, fasoneri, etj.
Pozicioni i tokes eshte teper strategjik, rruga ku ndodhet eshte nja nga akset kryesore qe lidh Durresin me Tiranen.
Me certifikate pronesie dhe e gatshme per invesitim.

 • Address Autostrada Durres-Tirane, km 5.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41469
 • Price: 59€/m2
 • Land Area: 14000 m2
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ41469
 • Toke
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka