Shitet apartament 3+1 te Vila e Zogut, Durres.

 • 85,000€
Vila e Mbretërore e Durrësit, Durrës, Albania
Per Shitje
Shitet apartament 3+1 te Vila e Zogut, Durres.
Vila e Mbretërore e Durrësit, Durrës, Albania
 • 85,000€

Description

Apartamenti ka siperfaqe 151 m2, ndodhet ne katin 1 te nje vile dy kateshe.
Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine te vecuar dhe 1 tualet. Me oborr mbrapa, kopesht frutor dhe 1 garazh. Gjithashtu ka dhe 1 super verande 16 m2.

Apartamenti ndodhet ne kulmin e qytetit ose njohur ndryshe si “Taraca e Durresit”, me pamje te lire nga qyteti dhe deti.

Zona eshte e qete dhe rruga e asfaltuar e gjitha.

 • Address Vila e Zogut, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41554
 • Price: 85,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ41554
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 151
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka