Shitet buze detit hotel funksional, Durres.

 • 4,900,000€
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

Shitet buze detit hotel funksional, Durres.

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • 4,900,000€

Overview

Property ID: HZ23923
 • Hotel
 • Property Type
 • 30
 • Bedrooms
 • 2000
 • m2
 • 3000
 • Lot M2

Description

Shitet hotel buze detit funksional me 5 kate qe ka 30 dhoma. Me siperfaqe ndertimi 2000 m2 dhe siperfaqe trualli 3000 m2.

 • Address Shkëmbi i Kavajës, Durrës.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ23923
 • Price: 4,900,000€
 • Land Area: 3000 M2
 • Bedrooms: 30
 • Property Type: Hotel
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj
 • +355 (0)69 85 48 550

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 60,000€

Shitet apartament 2+1, Ali Dem, Tirane.

 • 60,000€
Ali Demi, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 75 m2
 • Apartament
Details
 • 78,000€

Apartament 1+1 prane Gjimnazit Petro Nini, Tirane

 • 78,000€
Rruga Marko Boçari Pranë Gjimnazit Petro Nini Luarasi, Tiranë, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 56.8 m2
 • Apartament
Details
 • 1,250,000€

Shitet vile, Rrolling Hills, Tirane.

 • 1,250,000€
Rolling Hills, Albania
 • 485 m2
 • Vila
Details

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj