Shitet buze detit hotel funksional, Durres.

 • 4,900,000€
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

Shitet buze detit hotel funksional, Durres.

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • 4,900,000€

Overview

Property ID: HZ23923
 • Property Type
 • Hotel
 • 30
 • Bedrooms
 • 2000
 • m2
 • 3000
 • Lot M2

Description

Shitet hotel buze detit funksional me 5 kate qe ka 30 dhoma. Me siperfaqe ndertimi 2000 m2 dhe siperfaqe trualli 3000 m2.

 • Address Shkëmbi i Kavajës, Durrës.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ23923
 • Price: 4,900,000€
 • Land Area: 3000 M2
 • Bedrooms: 30
 • Property Type: Hotel
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj
 • +355 (0)69 85 48 550

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 250,000€

Objekt 5 katesh mbrapa Hotel Vila Koral, Durres

 • 250,000€
Kacani, Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 960 m2
 • Hotel, Shtepi Private, Vila
Details
 • 1,600€/muaj

Jepet hotel me qera , Tirane.

 • 1,600€/muaj
Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
 • Beds: 9
 • Hotel
Details
 • 250,000€

Shitet biznes Agroturizmi ne mes te natyres, Germenje -Korce.

 • 250,000€
Leskovik, Bashkia Kolonjë, Korçë County, Southern Albania, 7402, Albania
 • Beds: 8
 • 277 m2
 • Hotel
Details

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj