Vile per qera, prane TEG, Tirane.

 • 1,100€/muaj
TEG - Tirana East Gate, Tirana–Elbasan Highway, Tirana, Albania.
Per Qera
Vile per qera, prane TEG, Tirane.
TEG - Tirana East Gate, Tirana–Elbasan Highway, Tirana, Albania.
 • 1,100€/muaj

Description

Jepet me qera vile me siperfaqe ndertimi 240 m2 dhe siperfaqe trualli 250 m2. Organizohet ne: sallon, kuzhine gatimi, 4 dhoma gjumi dhe 3 tualete. Vila eshte e pamobiluar. Garazhd i pershtatshem per 2 makina.

 • Address TEG - Tirana East Gate, Tirana–Elbasan Highway, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ53228
 • Price: 1,100€/muaj
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Garage: 1
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ53228
 • Villa
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla