Per shitje shtepi private te Unaza Shkozetit, Durres

 • 160,000€
Rruga Rozafa, Durrës, Albania
Per Shitje
Per shitje shtepi private te Unaza Shkozetit, Durres
Rruga Rozafa, Durrës, Albania
 • 160,000€

Description

Shtepi private 3-kate me siperfaqe trualli 420 m2 dhe siperfaqe ndertimi totale 424 m2.

Kati i pare dhe i dyte jane te organizuar ne 3+1, ndersa kati trete ne 1+1.

 • Address Unaza Shkozetit, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48536
 • Price: 160,000€
 • Land Area: 420 m2
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 2
 • Property Type: Shtepi Private
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ48536
 • Shtepi Private
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 424
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka