Apartament 1+1 me qera te Shkembi Kavajes, Durres

 • 350€/muaj
Hotel Majestic, SH4, Durrës, Albania
Per Qera
Apartament 1+1 me qera te Shkembi Kavajes, Durres
Hotel Majestic, SH4, Durrës, Albania
 • 350€/muaj

Description

Apartamenti ndodhet ne zone turistike. Eshte i mobiluar, ka 1 tualet dhe 1 ballkon.
Kati 3 me ashensor.

 • Address Shkembi Kavajes, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48541
 • Price: 350€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Features

Overview

Property ID: HZ48541
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka