Ambjent biznesi 84 m2 prane Portit te Durresit

 • 160,000€
 • 600€/muaj
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
Per Qera Per Shitje
Ambjent biznesi 84 m2 prane Portit te Durresit
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • 160,000€
 • 600€/muaj

Description

Shitet ose jepet me qira ambient per zyre me siperfaqe 84 m2, kati 3 me ashensor. Me 1 tualet. Ambienti eshte shume i pershtatshem per biznes per shkak te pozicionit shume te favorshem, prane Portit te Durresit, Bulevardit Epidam dhe Vollges.

 • Address Rruga Egnatia, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36836
 • Price: 160,000€
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Prone Biznesi, Zyre
 • Property Status: Per Qera, Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ36836
 • Prone Biznesi, Zyre
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 84
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka