Apartament prane Hotel Royal, Durres

 • 65,000€
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
Per Shitje
Apartament prane Hotel Royal, Durres
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • 65,000€

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75 m2, kati 5 me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka 1 ballkon. Pallat i ri dhe shume cilesor.

 • Address Prane Hotel Royal, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46948
 • Price: 65,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ46948
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka