{:sq}Kapanon me qera, Kompleksi Park Construction, ne Autostraden Tirane-Durres.{:}

 • 7,000€/muaj
Mercedes-Benz Albania, SH2, Tiranë, Albania.
Per Qera
{:sq}Kapanon me qera, Kompleksi Park Construction, ne Autostraden Tirane-Durres.{:}
Mercedes-Benz Albania, SH2, Tiranë, Albania.
 • 7,000€/muaj

Description

{:sq}

Jepet me qera kapanon me siperfaqe 1100 m2 dhe lartesi 9 m. Kapanoni ka showroom, zyra dhe mund te ndahet pergjysme.

{:}
 • Address Mercedes-Benz Albania, SH2, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49975
 • Price: 7,000€/muaj
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ49975
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 1100
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla