{:sq}Kapanon per shitje, Autostrada Durres- Tirane, km 5{:}

Autostrada "Tiranë - Durrës", Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2019, Albania
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 5200
 • m2
Shitet

{:sq}Kapanon per shitje, Autostrada Durres- Tirane, km 5{:}

Autostrada "Tiranë - Durrës", Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2019, Albania

Description

{:sq}Shitet kapanon me siperfaqe ndertimi 5200 m2, siperfaqe trualli 6000 m2 dhe 550 m2 zyra.{:}

 • Address Autostrada Durres Tirane, km 5
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ32642
 • Land Area: 6000 m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Florjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Florjan Resulaj
 • Florjan Resulaj