Jepet zyre me qera ne qender biznesi, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirane.

 • 1,200€/muaj
Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë, Albania
Jepet zyre me qera ne qender biznesi, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirane.
Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë, Albania
 • 1,200€/muaj

Description

Jepet zyre me qera ne qender biznesi me siperfaqe 80 m2 me lartesi 4.2 m. Ka ballkon dhe tualet. Ne cmim perfshihet administrimi, pastrimi, siguria dhe taksa 15 %.

 • Address Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36174
 • Price: 1,200€/muaj
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Prone Biznesi

Features

Overview

Property ID: HZ36174
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla