Kapanon 6670 m2 se bashku me 15000 m2 toke, perballe Universitetit Durresit

 • 2,800,000€
Rinia, Bashkia Durrës, Durrës County, 2017, Albania

Kapanon 6670 m2 se bashku me 15000 m2 toke, perballe Universitetit Durresit

Rinia, Bashkia Durrës, Durrës County, 2017, Albania
 • 2,800,000€

Overview

Property ID: HZ28416
 • Property Type
 • Kapanon
 • 6670
 • m2
 • 15000
 • Lot m2

Description

Shitet kapanon totalisht i kompletuar, ne proces perfundimi, me siperfaqe trualli 15000 m2 dhe siperfaqe kapanoni 6670 mm2.

 • Address Perballe Universitetit A.Moisiu, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ28416
 • Price: 2,800,000€
 • Land Area: 15000 m2
 • Property Type: Kapanon
 • Property Status: Qera, Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj
 • +355 (0)69 85 48 550

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 1,200,000€
 • 6,000€/muaj

Kapanon per shitje ose qera, Xhavzotaj Durres

 • 1,200,000€
 • 6,000€/muaj
Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, 2019, Albania
 • 1200 m2
 • Kapanon
Details
 • 299,250€

Kapanon 465 m2, prane Vinea Hotel & Spa Agroturizem, Durres

 • 299,250€
Motorrstar, SH56, Rashbull, Bashkia Shijak, Durrës County, Central Albania, 2021, Albania
 • 465 m2
 • Kapanon
Details
 • 5,000€/muaj

Kapanon 3000m2 me qera, Kashar, Tirane

 • 5,000€/muaj
Kashar, Albania
 • 3000 m2
 • Kapanon
Details

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj