Ambient biznesi 180 m2 prane Bashkise Durres

 • 300,000€
 • 1,000€/muaj
Rruga Admiral Abdi Mati, Durrës, Albania
Qera Shitet
Rruga Admiral Abdi Mati, Durrës, Albania
 • 300,000€
 • 1,000€/muaj

Overview

Property ID: HZ40211
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 180
 • m2

Description

Shitet ose jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 180 m2, kati 2. I pershtatshme per zyra biznesi, call center, klinike dentare. Ka 1 tualet dhe 2 dhoma qe sherbejne si magazine.

 • Address Rruga Admiral Abdi Mati, Durrës, Albania
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40211
 • Price: 300,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Qera, Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka