PENTHOUSE PËR QERA te Sheshi Wilson, Tirane

 • 500€/muaj
Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2
Qera

PENTHOUSE PËR QERA te Sheshi Wilson, Tirane

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania.
 • 500€/muaj

Description

?PENTHOUSE PËR QERA!

Me sipërfaqe të brendshme 120 m2 ambjenti organizohet në sallon te madh ndenje me dalje ne ballkon, orientimi jug dhe në 2 dhoma gjumi me një tualet nate. Ka kuzhinë të veçuar me ajrosje natyrale dhe dhome tharje. 

Ngrohje-ftohje me sistem kondicionimi. I shtruar me parket laminat.  Ambjent 300 m2 ne shfrytezim per relaks dhe ‘ barbeque’. 

 • Address Sheshi Wilson, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39518
 • Price: 500€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla