Hotel 150 m larg detit per shitje, Himare.

 • 1,700,000€
Himarë, Albania.
 • Hotel
 • Property Type
 • 22
 • Bedrooms
Shitet

Hotel 150 m larg detit per shitje, Himare.

Himarë, Albania.
 • 1,700,000€

Description

Shitet hotel me 22 dhoma, 1 lavanderi dhe 8 parkime. Ndodhet 150 m larg detit.

 • Address Himarë, Albania.
 • City Himare
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ52462
 • Price: 1,700,000€
 • Bedrooms: 22
 • Property Type: Hotel
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj