Toke per shitje, Kamez, Tirane.

 • 3,698,970€
Kamëz, Albania.
Per Shitje
Toke per shitje, Kamez, Tirane.
Kamëz, Albania.
 • 3,698,970€

Description

Shitet toke me siperfaqe 33627 m2 dhe cmim 110 euro/m2. Me dokumenta te rregullta.

 • Address Kamëz, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45721
 • Price: 3,698,970€
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ45721
 • Toke
 • Property Type
 • 33627
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj