Kapanon per shitje, prane City Park, Tirane.

 • 950€/m2
City Park Albania, SH2, Vorë, Tiranë, Albania.
Per Shitje
Kapanon per shitje, prane City Park, Tirane.
City Park Albania, SH2, Vorë, Tiranë, Albania.
 • 950€/m2

Description

Shitet kapanon. Moduli me i vogel eshte 1350 m2 nga te cilat 930 m2 eshte magazinim ne lartesin 9 m dhe 420 m2 eshte showroom i ndare ne dy kate.
Ndersa moduli me i madh eshte 1815 m2 nga te cilat 930 m2 eshte magazinim ku ndahet 465 m2 ne lartesin 9m dhe 495 m2 ne dy kate. Ndersa showromi ngelet i njejte 420 m2 i ndare ne dy kate.

 • Address City Park Albania, SH2, Vorë, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54521
 • Price: 950€/m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ54521
 • Prone Biznesi
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj