500 m2 toke te Vila Zogut, Durres

 • 160,000€
Rruga Doktor Natani 745, Durrës, Albania
Shitet
500 m2 toke te Vila Zogut, Durres
Rruga Doktor Natani 745, Durrës, Albania
 • 160,000€

Description

Shitet toke truall me siperfaqe 500 m2.
E pershtatshme per ndertim vile, me pamje nga qyteti dhe deti.

 • Address Te Vila e Zogut, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41450
 • Price: 160,000€
 • Land Area: 500 m2
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Shitet

Overview

Property ID: HZ41450
 • Toke
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka