Apartamente me qera te rruga Rinia Durresake

Rruga Rinia Durrsake, Durrës, Albania
  • Apartment
  • Property Type
Qera

Apartamente me qera te rruga Rinia Durresake

Rruga Rinia Durrsake, Durrës, Albania

Description

Japim me qera 3 apartamente te nje vile 2 kateshe. 

Ne katin e pare jepen me qera 2 apartamente 1+1 dhe 2+1 te pa mobiluara. 

Ne katin e dyte jepet me qera apartament 3+1 me kuzhine te vecuar, i mobiluar me cdo gje. Dhoma e pritjes me oxhak. Me 2 tualete dhe verande. Vila disponon oborr te madh per relax, me kend per femijet dhe parkim makine. Me ngrohje natyrale nga dielli gjate gjithe dites.  Vetem per kontrata afatgjata.

Cmimi : Apartamenti 1+1 — 160 mije leke 

Hyrja 2+1 — 190 mije leke 

Hyrja 3+1 — 300 euro

  • Address Rruga Rinia Durresake
  • City Durres
  • Country Albania

Details

  • Property ID: HZ39146
  • Property Type: Apartment
  • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
  • Marsel Blaka