Apartament prane Hotel Majestic, Durres

 • 28,000€
Shkembi i Kavajes, SH4, Durrës, Albania
Per Shitje
Apartament prane Hotel Majestic, Durres
Shkembi i Kavajes, SH4, Durrës, Albania
 • 28,000€

Description

Shesim apartament te organizuar ne 1+1 me siperfaqe 56 m2, kati 4-te banim. Me ballkon te mbyllur. Totalisht i mobiluar dhe i mirembajtur.

 • Address Shkembi Kavajes
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37429
 • Price: 28,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ37429
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 56
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka