{:sq}Kapanon buze rruge per qera, prane Rinasit, Tirane.{:}

 • 25,000€/muaj
Rinas Airport, Ruga Nene Tereza, Rinas, Albania.
Qera
{:sq}Kapanon buze rruge per qera, prane Rinasit, Tirane.{:}
Rinas Airport, Ruga Nene Tereza, Rinas, Albania.
 • 25,000€/muaj

Description

{:sq}

Jepet me qera kapanon me siperfaqe trualli 2140 m2 dhe siperfaqe ndertimi 4630 m2. Organizohet ne: 4 kate mbi toke dhe 2 kate nentoke. Ndodhet buze rruge.

{:}
 • Address Rinas Airport, Ruga Nene Tereza, Rinas, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50840
 • Price: 25,000€/muaj
 • Land Area: 2140 m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Qera

Overview

Property ID: HZ50840
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 4630
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
FF Imobiliare
 • FF Imobiliare

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
FF Imobiliare
 • FF Imobiliare