Apartament 1+1 i investuar per shitje, Vollga Durres

 • 79,000€
Rruga Vincens Prenushi, Durrës, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 58
 • m2
Shitet

Apartament 1+1 i investuar per shitje, Vollga Durres

Rruga Vincens Prenushi, Durrës, Albania
 • 79,000€

Description

Apartamenti ka siperfaqe 58 m2 dhe ndodhet ne katin e 6-te.

Eshte i organizuar ne 1+1 dhe me 1 ballkon me pamje pjeserisht nga deti. I mobiluar me cdo gje te re dhe ne menyre bashkekohore. Pallat i ri dhe cilesor ne ndertim.

 • Address Rruga Vincens Prenushi, Vollga , Durrës
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50129
 • Price: 79,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka