Super apartament 3+1 me pamje nga deti, Shkembi Kavajes

 • 210,000€
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

Super apartament 3+1 me pamje nga deti, Shkembi Kavajes

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • 210,000€

Overview

Property ID: HZ35178
 • Apartament, Papafingo
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 250
 • m2
 • 400
 • Lot m2

Description

Shitet super apartament papfingo 3+1 me siperfaqe te brendshme 250 m2 dhe siperfaqe verande 400 m2, kati 8. Me 2 tualete. I gjithe mobilimi eshte i projektuar per 1 apartament buze detit, me ngjyrat e natyres dhe hapsira te bollshme. Veranda e madhe eshte vendi ideal per tu relaksuar, marre rreze dielli dhe per te darkuar mes miqsh.

 • Address Shkembi Kavajes, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ35178
 • Price: 210,000€
 • Land Area: 400 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament, Papafingo
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 50,000€

Per shitje 1+1 prane Rruges se Elbasanit, Tirane

 • 50,000€
Rruga Fuat Toptani, Tiranë, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 60 m2
 • Apartament
Details
 • 80,000€

Apartament 2+1 mbrapa Concord Center, Tirane.

 • 80,000€
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 95 m2
 • Apartament
Details
 • 119,000€

Apartament 2+1, te 21 Dhjetori, Tirane.

 • 119,000€
Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 103 m2
 • Apartament
Details
 • 20,000€

Garazh 26 m2, perballe Petro Ninit, Tirane

 • 20,000€
Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania
 • 26 m2
 • Parking
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka