Apartament 2+1 prane tregut industial Durres

 • 68,000€
Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 124
 • m2
Shitet

Apartament 2+1 prane tregut industial Durres

Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • 68,000€

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 124 m2, kati 6-te me ashensor. Me 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti ofron pamje te gjere dhe eshte totalisht i pershkruar nga dielli gjate gjithe dites. Me pamje nga deti dhe rruga e tregut. Me 24 ore uje.

 • Address Rruga Hysen Myshketa, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39653
 • Price: 68,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka