{:sq}Truall 4650 m2 se bashku me 1560 m2 magazine ngjitur me autostraden City Park Vore{:}

 • 1,400,000€
SH2, Vorë 1032, Albania
Per Shitje
{:sq}Truall 4650 m2 se bashku me 1560 m2 magazine ngjitur me autostraden City Park Vore{:}
SH2, Vorë 1032, Albania
 • 1,400,000€

Description

{:sq}

Shitet truall me siperfaqe 4650 m2, brenda territorit te se cilit eshte ndertuar magazine 1560 m2, me gjatësi 65 m, gjeresi 24 m dhe lartesi 11 m.

Trualli eshte i asfaltuar duke respektuar te gjitha shtresat e mbushjes me gure dhe cakull, sipas projektit te nje arkitekti italian.

Magazina eshte e ndertuar me panele sanduic shume cilesore te prodhuara nga kompania italiane ELCOM, e cila prodhon panelet per boxet Ferrari.
Dyshemja eshte industriale me kuarz dhe rezine ( me dopio zgare hekuri) me trashesi 20 cm dhe beton te markes 300.

Ndertesa eshte e pajisur me depozita uji rezerve 20 000 litra , nga te cilat 10 000 jane për perdorim ne rast zjarri.

{:}
 • Address Ngjitur me Autostraden City Park - Vore, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40592
 • Price: 1,400,000€
 • Land Area: 4650 m2
 • Property Type: Prone Biznesi, Toke
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ40592
 • Prone Biznesi, Toke
 • Property Type
 • 1560
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj