Vile 4 kateshe+toke per shitje, Voskopoje, Korce.

 • 600,000€
Voskopojë, Albania.
Per Shitje
Vile 4 kateshe+toke per shitje, Voskopoje, Korce.
Voskopojë, Albania.
 • 600,000€

Description

Shitet vilë 4 katëshe + tokë me siperfaqe toke 20’000 m2 dhe siperfaqe ndertimi 800 m2. Me dokumentacion të rregullt hipotekor. Vila eshte ne ndertim dhe eshte e pershtatshme per biznese te ndyshme dhe per banim.

 • Address Voskopojë, Albania.
 • City Korce
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54272
 • Price: 600,000€
 • Land Area: 20000 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ54272
 • Villa
 • Property Type
 • 800
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli