Kapanon me qera ne Sektor Rinia, Durres

 • 2€/m2
Rruga Vath Turja, Albania

Overview

Property ID: HZ38413
 • Kapanon, Magazine
 • Property Type
 • 850
 • m2

Description

Jepet kapanon me qera me siperfaqe ndertimi 850 m2 dhe 150 m2 shesh. Kapanoni eshte i pajisur me zyre dhe tualete, i pershtatshem per fabrike dhe magazine.

 • Address Sektor Rinia, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ38413
 • Price: 2€/m2
 • Property Type: Kapanon, Magazine
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Irini Limka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Irini Limka
 • Irini Limka