Apartament 2+1 per shitje te “Shkolla e Kuqe”, Tirane

 • 178,000€
Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania
Per Shitje
Apartament 2+1 per shitje te “Shkolla e Kuqe”, Tirane
Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania
 • 178,000€

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 118 m2. Me 2 ballkone dhe 2 tualete ( njeri me dritare). Kati 4, pallat i ri me ashensor. Orjentimi Jug-Lindje.

 • Address Rruga Riza Cerova, prane Shkolles Kuqe, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ57525
 • Price: 178,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ57525
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 118
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Flavjo Berberi

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Flavjo Berberi
 • Flavjo Berberi