Vile 460 m2 e pershtatshme per biznes, Sheshi Pranvera, Durres

 • 420,000€
Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
Per Shitje
Vile 460 m2 e pershtatshme per biznes, Sheshi Pranvera, Durres
Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • 420,000€

Description

Shitet vile 3 kate me siperfaqe ndertimi 460 m2 dhe 50 m2 oborr. Vila ndodhet buze rruge dhe eshte shume e pershtatshme per biznes.

 • Address Sheshi Pranvera, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43958
 • Price: 420,000€
 • Property Type: Prone Biznesi, Villa
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ43958
 • Prone Biznesi, Villa
 • Property Type
 • 460
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka