Apartament 3+1+parkim per qera, perballe Universitetit te Juridikut, Tirane.

 • 800€/muaj
Okazion Qera
Rruga Milto Tutulani, Tirana, Albania.
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 102
 • m2
Okazion Qera

Apartament 3+1+parkim per qera, perballe Universitetit te Juridikut, Tirane.

Rruga Milto Tutulani, Tirana, Albania.
 • 800€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 102 m2. I organizuar ne: sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe verande. I mobiluar. Me nje parkim. Kati 9.

 • Address Rruga Milto Tutulani, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43770
 • Price: 800€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Jona Dokaj
 • Jona Dokaj