Ambient me qera i pershtatshem per biznes prane Liceut Artistik, Tirane

 • 800€/muaj
Okazion Per Qera
Liceu Artistik Jordan Misja, Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Okazion Per Qera
Ambient me qera i pershtatshem per biznes prane Liceut Artistik, Tirane
Liceu Artistik Jordan Misja, Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
 • 800€/muaj

Description

Jepet me qera apartament me siperfaqe 105 m2, me 1 ballkon dhe 2 tualete. Kati 5-te. I pershtatshem per zyra.

Preferohet kontrate afatgjate qeraje

Ne cmim i perfshire dhe parkimi.

 • Address Prane Liceut Artistik, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ57355
 • Price: 800€/muaj
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ57355
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 105
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Compare listings

Compare