Apartament 2+1 per shitje, prane Stacionit Trenit, Tirane.

 • 338,000€
Rruga Karl Gega, Tirana, Albania.
Per Shitje
Apartament 2+1 per shitje, prane Stacionit Trenit, Tirane.
Rruga Karl Gega, Tirana, Albania.
 • 338,000€

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 122.09 m2 dhe siperfaqe verande 119.09 m2. Ka 2 tualete. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Orientim Jug. Me dokumenta te rregullta. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Ne cmim perfshihen dhe 2 poste parkimi. Zone e aksesueshme dhe e favorshme.

 • Address Rruga Karl Gega, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58958
 • Price: 338,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ58958
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 122.09
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli