Vile me qera, te Rezidenca “Vila Lule”, prane TEG, Tirane.

 • 2,500€/muaj
Rezidenca "Vila Lule", Mjull Bathore, Albania.
Per Qera
Vile me qera, te Rezidenca “Vila Lule”, prane TEG, Tirane.
Rezidenca "Vila Lule", Mjull Bathore, Albania.
 • 2,500€/muaj

Description

Jepet me qera vile, tek Rezidenca “Vila Lule”, prane ‘’Natyres se Qete’’, Teg, Tirane.
Vila eshte e organizuar ne 3 kate, me siperfaqe ndertimi 238 m², cdo kat eshte nga 78 m² si dhe siperfaqja e oborrit 274m² me parkim ne oborr per 2 makina.
Vila eshte e organizuar si me poshte:
-Kati perdhe: sallon gatimi+ngrenje+ndenje, nje tualet me dritare dhe nje dhome teknike.
-Kati i pare ka 3 dhoma gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar.
– Kati i dyte ka 1 dhome gjumi me tualet dhe garderobe dhe nje ambjent relaxi.
Projekti eshte projektuar ne harmoni me natyren, i cili u mundeson banoreve te jetojne te shendetshem ne privatesi dhe te shijojne peizazhet dhe oborret e gjelberuara.

 • Address Rezidenca "Vila Lule", Mjull Bathore, Albania.
 • City Tirana
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ57099
 • Price: 2,500€/muaj
 • Land Area: 274 m2
 • Bedrooms: 4
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ57099
 • Villa
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 238
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli