Apartament 3+1 me qera prane UKD-se, Durres

 • 550€/muaj
Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
Per Qera
Apartament 3+1 me qera prane UKD-se, Durres
Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • 550€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 3+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Kati 11 me ashensor. Apartamenti ka 2 tualete dhe 2 ballkone. I perfshire ne cmim dhe 1 vend-parkimi.

 • Address Prane UKD-se
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58962
 • Price: 550€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ58962
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka