Apartament 1+1 per shitje, San Nicolas Residence, Tirane.

 • 255,000€
San Nicolas Resort & Residences, Palasë, Albania.
Per Shitje
Apartament 1+1 per shitje, San Nicolas Residence, Tirane.
San Nicolas Resort & Residences, Palasë, Albania.
 • 255,000€

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 82.67 m2. Organizohet ne: sallon, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Me post parkimi. Punime shume cilesore, fasade termik dopio xham, parapetet e ballkoneve me xham, veshje te mureve me gure te zones etj. Pjese e nje residence e cila ofron 2 plazhe te dedikuara, sherbime te ndryshme tregtare, arkitektur moderne, infrastrukture te standarteve europiane, siguri dhe administrim 24 ore, pishine e perbashket, kende lojrash per femije etj.

 • Address San Nicolas Resort & Residences, Palasë, Albania.
 • City Palase
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58891
 • Price: 255,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ58891
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 82.67
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli