Apartament 160 m2 te Pranvera, Durres

 • 112,000€
Rruga M. Varoshi, Durrës, Albania
Per Shitje
Apartament 160 m2 te Pranvera, Durres
Rruga M. Varoshi, Durrës, Albania
 • 112,000€

Description

Shitet apartament me siperfaqe 160 m2, pjese e nje vile 3 kateshe. I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ka oborr dhe vend parkimi. Kati 1.

 • Address Te Pranvera, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ52400
 • Price: 112,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ52400
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 160
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka