{:sq}{:sq}Kapanon me qira prane Mbikalimit te Fllakes, Durres{:}{:}

 • 1,400€/muaj
8GW7+VMM, Durrës, Albania
Per Qera
{:sq}{:sq}Kapanon me qira prane Mbikalimit te Fllakes, Durres{:}{:}
8GW7+VMM, Durrës, Albania
 • 1,400€/muaj

Description

{:sq}

Jepet me qira kapanon me siperfaqe 1290 m2.
Kapanoni ndodhet buze rruge.
Ka lartesi 6 metra. Kati 0.
Ka 2 tualete, vend parkimi, energji elektrike 3-fazor, gjenerator dhe ashensor mallerash.
I pershtatshem per cfaredolloj aktiviteti si fasoneri, magazine, etj.

{:}
 • Address Prane Mbikalimit te Fllakes, Autostrada Durres-Tirane.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43271
 • Price: 1,400€/muaj
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Qera

Features

Overview

Property ID: HZ43271
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 1290
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka