Apartament 1+1 per shitje prane Shkembit Kavajes, Durres.

 • 52,000€
Hotel Benilva, SH4, Durrës, Albania
Per Shitje
Apartament 1+1 per shitje prane Shkembit Kavajes, Durres.
Hotel Benilva, SH4, Durrës, Albania
 • 52,000€

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2, kati 3 me ashensor. Apartamenti ka 1 ballkon dhe 1 tualet.

Ndodhet ne rruge dytesore te Shkembi Kavajes.

 • Address Prane Hotel Benilva, Shkembi Kavajes.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ51894
 • Price: 52,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ51894
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka