Objekt biznesi 700 m2 per shitje dhe qera, Vollga Durres

 • 1,450€/m2
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
Per Qera Per Shitje
Objekt biznesi 700 m2 per shitje dhe qera, Vollga Durres
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • 1,450€/m2

Description

Shitet ose jepet me qira objekt biznesi me siperfaqe 700 m2. I pershtatshem per laborator analizash, klinike dentare etj. Shitet dhe i ndare.

Cmimi shitjes: 1450 €/m2

Cmimi qirase: 7 €/m2

 • Address Vollga, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48818
 • Price: 1,450€/m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Qera, Per Shitje

Overview

Property ID: HZ48818
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 700
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka