Ambient biznesi per shitje te Zogu ZI, Tirane

 • 2,800,000€
Rruga Ali Kolonja, Tirana, Albania.
Per Shitje
Ambient biznesi per shitje te Zogu ZI, Tirane
Rruga Ali Kolonja, Tirana, Albania.
 • 2,800,000€

Description

Shitet ambient me siperfaqe neto 442 m2 dhe lartesi 5 m. Kati 0.

 • Address Rruga Ali Kolonja, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ51051
 • Price: 2,800,000€
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ51051
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 442
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj